Dzisiaj jest: poniedziałek, 17 lutego 2020r.
wózki widłowe kraków
wózki widłowe serwis wózki widłowe udt wózki widłowe
Kontakt: 0 665 706 665, serwis@dslift.pl
Strona główna - o firmie
Serwis
Przeglądy
Części
UDT
Elektromechanika
Koszty serwisu
Wózki elektryczne

Kontakt: serwis@dslift.pl
Mapa stronyWózki widłowe elektryczne, sztaplarki.

Coraz większą popularność w naszym kraju zdobywają wózki elektryczne zwane często sztaplarkami. Kompaktowe wymiary, duża zwrotność cicha i komfortowa praca to tylko niektóre z zalet wózków o napędzie elektrycznym. Niezależnie czy mamy do czynienia z małym magazynem czy dużą halą wózki elektryczne znajdują zastosowanie w przemyśle.
    Wózki elektryczne możemy podzielić na następujące kategorie:

  • Wózki paletowe (wózki unoszące towar nieznacznie jedynie w celu jego szybkiego i wygodnego transportu- operator podąża obok wózka)
  • Wózki paletowe z podestem (wózki unoszące towar nieznacznie jedynie w celu jego szybkiego i wygodnego transportu wyposażone w podest dla operatora - operator w pozycji stojącej)
  • Wózki pół elektryczne (wózki unoszące znaczne ciężary lecz o napędzie siłą ludzkich mięśni)
  • Wózki elektryczne prowadzone (wózki które zarówno unoszenia jak i transport realizują za pomocą silników elektrycznych a operator podąża obok wózka )
  • Wózki elektryczne z podestem (wózki które zarówno unoszenia jak i transport realizują za pomocą silników elektrycznych wyposażone w podest dla operatora - operator w pozycji stojącej)
  • Wózki elektryczne 3 i 4 kołowe (wózki czołowe z siedziskiem dla operatora o udźwigu nawet do kilku tyś. Kg i budowie zewnętrznej zbliżonej do wózków o napędzie spalinowym.
Zwykle wybór napędu wózków warunkuje miejsce ich pracy, rodzaj i wielkość hali lecz są pewnie gałęzie przemysłu jako chociażby przemysł spożywczy i farmaceutyczny gdzie wózki widłowe elektryczne wiodą prym.
serwis wózki widłowe
wózki widłowe kraków

Oferujemy serwis, remonty, naprawy i przygotowanie do UDT wózków widłowych spalinowych i elektrycznych takich marek jak: BT, Toyota, MItsubishi, Linde, Jungheinrich, Komatsu, Yale, Hyster, GPW, WW, RAK, MELEX, EP, HC, Helli, DV Balkancar i inne - Wózki widłowe serwis Kraków, Tarnów, Nowy Sacz, Nowy Targ, Zakopane i inne
©Copyrights by DSlift Dobry Serwis Kraków 2008 - 2020
design: gizalap.pl